Medical Group

Vážená pani, vážený pán

dovoľte, aby sme Vám predstavili rozšírenú ponuku služieb Medical Group Košice s.r.o. v rámci paušálu,  ako aj medicínske služby ktoré poskytujeme mimo Vášho paušálneho poplatku.

Lekárska pohotovostná služba

Medical Group Košice je súkromná medicínska spoločnosť, ktorá svojim klientom poskytuje kompletnú lekársku starostlivosť, ktorá je zabezpečená prostredníctvom všeobecných lekárov, pediatrov a ostatných špecialistov. V prípade ochorenia alebo akýchkoľvek zdravotných problémov má náš klient k dispozícii lekára na telefóne 24 hodín denne. V prípade potreby zabezpečujeme lekársku pohotovosť aj formou výjazdov, čo znamená, že v prípade ochorenia k Vám príde lekár domov, ošetrí Vás a poskytne potrebné lieky.  V prípade iných zdravotných problémov vyžadujúcich si špeciálne, odborné vyšetrenie, resp. vyšetrenie v nemocnici, Vám takúto službu zabezpečíme prostredníctvom našich špecialistov z každého odboru medicíny.

Prečo my

  • 24-hodinová starostlivosť o celú rodinu
  • “rodinný lekár”
  • lekárska pohotovosť formou výjazdov
  • zabezpečenie odborných vyšetrení a hospitalizácie
  • v prípade potreby prídeme za pacientom aj domov
  • nadštandardná prevencia, predchádzanie ochoreniam

medical group sro

Odborné vyšetrenia

Gastroenterológa, ortopéda, urológa, interné vyšetrenie alebo akékoľvek iné vyšetrenie

Odborné vyšetrenia (či už ide o gastroenterológa, ortopéda, urológa, interné vyšetrenie alebo akékoľvek iné vyšetrenie) sprostredkúvame našim klientom po dohode. Ak nie je potrebný osobný kontakt s pacientom a stačí len rada, môže klient využiť možnosť telefonickej konzultácie. Zmluvný klient je klient, ktorý platí určitý mesačný paušál a tento zahŕňa všetky výjazdy, vyšetrenia, ošetrenia vrátanie liekov a takisto vyšetrenia u špecialistov.

ZA LEKÁROM NECESTUJETE. LEKÁR PRÍDE ZA VAMI

Ponúkame výhodné cenové balíčky pre jednotlivcov aj pre celé rodiny. Zabezpečte si zdravotnú starostlivosť, staňte sa našim zmluvným klientom a chráňte seba a svoju rodinu.