Medical Group

Vážená pani, vážený pán

dovoľte, aby sme Vám predstavili rozšírenú ponuku služieb Medical Group s.r.o. v rámci Vášho paušálneho poplatku, ako aj medicínske služby, ktoré poskytujeme mimo Vášho paušálneho poplatku.

Lekárska pohotovostná služba

Medical Group je súkromná lekárska pohotovostná služba, ktorá svojim klientom poskytuje a zabezpečuje kompletnú lekársku starostlivosť, ktorá je zabezpečená prostredníctvom všeobecných lekárov, pediatrov a ostatných špecialistov. V prípade ochorenia alebo akýchkoľvek zdravotných problémov má náš klient k dispozícii lekára 24 hodín denne. Zabezpečujeme lekársku pohotovosť formou výjazdov, čo znamená, že v prípade ochorenia k vám príde lekár domov, ošetrí Vás a dá Vám všetky potrebné lieky. Tieto výjazdy realizujeme po pracovnej dobe k dospelým ale aj k deťom. V prípade iných zdravotných problémov vyžadujúcich si špeciálne, odborné vyšetrenie, resp. vyšetrenie v nemocnici, Vám takúto službu zabezpečíme prostredníctvom našich špecialistov z každého odboru medicíny.

Prečo my

  • 24-hodinová starostlivosť o celú rodinu
  • rodinný lekár
  • lekárska pohotovosť formou výjazdov
  • zabezpečenie odborných vyšetrení a hospitalizácie
  • v prípade potreby prídeme za pacientom domov
  • výjazdy k dospelým aj ku chorým deťom
  • nadštandardná prevencia, predchádzanie ochoreniam

medical group sro

Odborné vyšetrenia

Gastroenterológa, ortopéda, urológa, interné vyšetrenie alebo akékoľvek iné vyšetrenie

Odborné vyšetrenia (či už ide o gastroenterológa, ortopéda, urológa, interné vyšetrenie alebo akékoľvek iné vyšetrenie) sprostredkúvame našim klientom po dohode. Ak nie je potrebný osobný kontakt s pacientom a stačí len rada, môže klient využiť možnosť telefonickej konzultácie. Zmluvný klient je klient, ktorý platí určitý mesačný paušál a tento zahŕňa všetky výjazdy, vyšetrenia, ošetrenia vrátanie liekov a takisto vyšetrenia u špecialistov.

ZA LEKÁROM NECESTUJETE. LEKÁR PRÍDE ZA VAMI

Ponúkame výhodné cenové balíčky pre jednotlivcov aj pre celé rodiny. Zabezpečte si zdravotnú starostlivosť, staňte sa našim zmluvným klientom a chráňte seba a svoju rodinu.